jolish

31. Jakými způsoby může firma zlepšovat svoje ekonomické výsledky? Co přispívá ke zvýšení produktivity práce?

Jak byste mohl šetřit na svém pracovišti?
KATEGORIE H – KADEŘNÍK

Nejlepší odpověď
Conchus

Koukám, že jsi líná učednice, která se nechce učit.

Další odpovědi
Funna

vypracováváš si maturitní otázky?
tady ti ale pšenka nepokvete…

WWW.POMOC.JA

DRŽET HUBU A KROK,,NIC VIC SE NEDA DELAT PROTI ZLODEJUM,,A KA­PITALISTUM,,,,

venkovan

Pokud zaměstnavatel zavede objektivní systém odměn za úspory na pracovišti, zaměstnanci se potom snaží a vyhledávají všechny možné finty k úspoře.
To samé platí pro zkvalitnění ekonomiky provozu. Je to soubor drobných až velkých opatření, nápadů, jejich realizace apod., na kterých musí mít zájem jak zaměstnavatel, tak zaměstnanci.
na zlepšení produktivity práce – dobré pracovní prostředí a tvůrčí atmosféra od majitele až po posledního zaměstnance.

No – skoro jako bych to opsal z nějakých tezí zasedání ÚVKSČ.