Avatar uživatele
iwetax

Vadí mi na rukou hladká mouka

cukr moučka a klasická vata. Je to normální? Také při dotknutí máte nepříjemný pocit?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Drap před 4481 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Sůwa

Je to normální, nazývá se to idiosynkrazie = velice silný, pudový odpor k něčemu (někomu?). Každý má tento pocit z něčeho jiného, já bych třeba nemohla škrábat nehty po omítce, nebo přejet prstem po ostré hraně. Bratr zas měl stejný pocit z doteku sametu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Damiana

Když už se v tom hrabu, tak jen proto, že z toho něco peču (kromě té vaty). To mě pak děsně otravuje ta upatlanost od těsta, to ano, ale samostatně se mi to nezdá nějak extra nepříjemné.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Mouka mě žádná nevadí, naopak vata je pro mne značně nepříjemná. Normálně se vaty nemůžu dotknout.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Terryle

Mouka sama mi je příjemná, ale nepříjemný je to pak ometat nebo odrolovat těsto.
Vatu chápu – u té mi sice nevadí dotek, ale vadí mi ten vrzavej zvuk. Brr!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

ne , mně to nevadí, naopak je to příjemně hladké

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jmhad

Každému je nepříjemné něco jiného.Mě třeba vadí,když mám obalovat řízky rukama,což je v hospodě jakási norma.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Anizbor

Nic si z toho nedělej,je to normální,každému vadí něco jiného,já nemám ráda ruce od hlíny,když hlína zaleze za nehty a uschne i na rukou,nebo nůž na talíři,jak zaskřípe,nebo jak jsem dříve u opravy domu slyšela trhat prázdný pytel od cementu,ale třeba vrtačka u zubaře mi dělávala přímo libé pocity,jako třeba vrzající škrob.Prostě,jsme každý jinak praštěný.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek