Nenaplněný

V zimě mi silně vysychají ruce. Krémy mnoho nezabírají. Existuje jiná pomoc ? Děkuji

Nejlepší odpověď
hanulka11

Výborná je koupel v olivovém oleji dejte si do misky a ponořte ruce a masírujte je v oleji . Po vymdání ruce masírujte až se olej vstřebá a namažte dobrým krémem na ruce . Koupel můžete dělat denně /olej si v misce nechte / do vypotřebování, nevylejvejte ho.