Avatar uživatele
ReHu

V zaměstnání vyplňujete prací poctivě celou pracovní dobu? Nebo si snažíte ulevit a ošulit práci?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? rynek878, monkey před 4930 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

U mě v práci se nic ošulit nedá .

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

ono při učitelování to šulit moc nejde :{)> ale to mi nevadí, jsem od přirození poctivej pracant…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
verka

Během své nezaměstnanosti jsem se setkala se zaměstnáním, kde jsem si práci sama vyhledávala, třeba úklid nebo estetika pracoviště, taky nějaká zábava, občas poslat pro pizzu, protože bych se nicneděláním unudila. Jinak moje profese mi nedovoluje ani pauzu, stále ve střehu…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dagry

Tak u mě v práci teda opravdu máme prací vyplněnou celou pracovní dobu, bez jakéhokoliv nároku na přestávku, přestože je nám započítávána, ale od stroje se prostě odejít nedá, o kultuře jídla nemluvě. A navíc jsme tam každý den minimálně ještě o půlhodinu přesčas. Takže konkrétně u mě ošulení práce spočívá v odskočení si na WC. Tam si můžu i sednout !!!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
monkey

mě práci diktují nelítostné stroje takže o flákání nemůže být řeč ani šeptem.co vyrobí v taktech za určitý čas já musím vyexpedovat.jedinou vyjímkou je když nejedou všechny ale to je tak zřídka jako zatmění slunce:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Gollumek.88

snažim si ulevit, nic nešulím, pracovní dobu máme klasicky 8hod, ale zůstávám často i dlouho přes čas, právě proto, že si potřebuju při řešení nějakého problému dát pauzu. Takže v podstatě si to nahrazuju :) pracuju i doma :) takže v podstatě nic nešulim :D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek