ReHu

V zaměstnání vyplňujete prací poctivě celou pracovní dobu? Nebo si snažíte ulevit a ošulit práci?

Nejlepší odpověď
hanulka11

U mě v práci se nic ošulit nedá .

Další odpovědi
quentos

ono při učitelování to šulit moc nejde :{)> ale to mi nevadí, jsem od přirození poctivej pracant…

verka

Během své nezaměstnanosti jsem se setkala se zaměstnáním, kde jsem si práci sama vyhledávala, třeba úklid nebo estetika pracoviště, taky nějaká zábava, občas poslat pro pizzu, protože bych se nicneděláním unudila. Jinak moje profese mi nedovoluje ani pauzu, stále ve střehu…

dagry

Tak u mě v práci teda opravdu máme prací vyplněnou celou pracovní dobu, bez jakéhokoliv nároku na přestávku, přestože je nám započítávána, ale od stroje se prostě odejít nedá, o kultuře jídla nemluvě. A navíc jsme tam každý den minimálně ještě o půlhodinu přesčas. Takže konkrétně u mě ošulení práce spočívá v odskočení si na WC. Tam si můžu i sednout !!!!

monkey

mě práci diktují nelítostné stroje takže o flákání nemůže být řeč ani šeptem.co vyrobí v taktech za určitý čas já musím vyexpedovat.jedinou vyjímkou je když nejedou všechny ale to je tak zřídka jako zatmění slunce:-)

Gollumek.88

snažim si ulevit, nic nešulím, pracovní dobu máme klasicky 8hod, ale zůstávám často i dlouho přes čas, právě proto, že si potřebuju při řešení nějakého problému dát pauzu. Takže v podstatě si to nahrazuju :) pracuju i doma :) takže v podstatě nic nešulim :D