jirka F

V reklamě na muller Riso student chroupe kus mobilu opravdu chroupe kus mobilu nebo je to čokoláda?

To je záhada že?

Odpovědi
Rančer

No, tak asi to nebude mobil, řekl bych. Bude to něco jedlého, možná kus čokolády v podobě mobilu. Pochybuju, že by herec rozkousl kus mobilu a dokonce polkl. Zas bych ty reklamy nebral tak vážně.

elkon

Jak tě taková kravina může napadnut? Nedivil bych se, kdyby ti bylo pět let. Buď je to jedlé, nebo je to počítačový trik.

Kelt

Jak je vidět, lze snadno přesvědčit lidi, aby věřili všemu, co se jim nabízí. Napomáhá tomu dokonalá technika a nezájem lidí se vzdělávat.