Rokio

V případě, že byste měli mzdu podle svých schopností, kolik by to bylo?

Vím, že je to nesmysl. Nezáleží jenom na schopnostech, ale i na jiných faktorech. Pokud by vaše mzda odpovídala vašim dovednostem a schopnostem, kolik by to bylo?

Odpovědi
anonym

22.000 až 30.000 hrubého

Jsem jen vyučený frézař, takže čistá mzda 20 tisíc by mně stačila.

Drap

více než 40.000 hrubého

Bohužel, mne nikdo neplatí

led

22.000 až 30.000 hrubého

Som skromná, nepýtam veľa.
Pokiaľ by to bolo 12000.- € brala by som aj to.
Ale poznáte to „malá kopa pýta viac“, nech by sme mali akokoľvek veľa, aj viac ako 40000 Kč neboli by sme spokojní. Starí skúsení zamestnanci pracujú za priemer a nové pokolenie pýta už po ukončení školy ministerský plat.

Lgee

více než 40.000 hrubého