lukas.zmizik

v noci na úterý má spadnout 70 hvězd za hodinu. plánujete si vymyslet 70 nebo více přání ?

Nejlepší odpověď
Moniccc

Ne, protože s mým štěstím neuvidím ani jednu jedinou :D

Další odpovědi
Drap

Tato událost je k vidění každý rok. Přání si vymyslím až na místě.

zebra8

Stačí jedno čím více hvězd uvidím tím to přání bude jistější že se splní

zjentek

Jedno a 70× totéž ..totéž, co už mnoho let a doufám, že až tady na tomto světě budu končit, tak to bude stále mým přáním, protože jestliže se v noci na úterý opravdu vyplní, tak..co potom?