V nejbližších hodinách se oblečete do:U mne to je bod číslo 5

Nejlepší odpověď
anonym

pyžama(noční košile)

Ještě je spostu času. Ale koukám,že Evino roucho tady není moc frekventované. :D

Další odpovědi
anonym

sportovního

Večerní joging (v duchu letitého ranního Jana Třísky).
Opět sexistická diskriminace? Kdepak máš, barbakane Adamovo roucho?

quentos

pyžama(noční košile)

ovšem i na to je tak 9–10 hodin čas :{)>

hanulka11

pyžama(noční košile)

no jo někdo ten HDP musí zvyšovat, tak se měj prima

briketka10

pyžama(noční košile)

ležinkám u noťase, poslouchám Genesis, jsem zatím v domácím, ale za chvíli zalezu do vany s bublinkama a pak šup do pyžamka :DD

aramah

pyžama(noční košile)

Ale to až kolem jedné h.

WeeBear

pyžama(noční košile)

Hned po večeři do pyžama a uzavřít den slabší kávou.. 🙂 Neznám nic lepšího.

Ella

pyžama(noční košile)

ve tři ráno vstávám do práce, musím se nadopovat paralenem a zásobou kapesníků a pořádně se vyspat :)

hanny 2

pyžama(noční košile)

Tak za 6 hodin.Zatím mně ale čeká spousta práce,celý den jsem totiž byla venku,když bylo tak krásně!

venkovan

Evina roucha

Ale mám pocit, že mi v tom rouchu něco bude přebývat a něco zas scházet.

Všeználek

vycházkového

S kámošema ven :)

Heřman

pyžama(noční košile)

Ale zatím jsem na PC.

akvidzerp

vycházkového

ondra07

pyžama(noční košile)

pizlicka

sportovního

ted uz pizama:-))

lenka.seda

vycházkového

Škola… 🙂 i když to pyžamo bych brala

Zungu

vycházkového

Shuffle

pyžama(noční košile)

led

Ad Dr.Axl,
ak som dobre počítala, je tu 6 ponúk a tým na Adama sa nedostalo.
Holt, budeš sa musieť so svojim rúchom prispôsobiť tejto dobe.
:D

venkovan

Stačí když se Evinným rouchem přikryje. Alespoň na chvilku než potom usne.

anonym

ad venkovane, bať právě, ač aplikuji, ve variantách jsem nenalezl, seč jsem se snažil!

led

:)