Arlos

V ktorej epizóde seriálu Kobra 11 boli v striptízovom klu­be?

Nejlepší odpověď
bolak

Jó, to si pamatuju, to bylo v tom jak tam jezdili ty dva policajti tím autem.

bolak

ne, promin, ted vážně, ty dva policajti, tak to byli německý policajti, a bylo to někde poblíž dálnice (snad to pomůže)

Lamalam

Jo, ten díl si taky pamatuju, jeden z těch policajtů byl Turek.

bolak

Je to tak, no vidíš, na to bych málem zapomněl, ten Němec byl Turek.