Američanka

V kterých zemích ve světě neexistuje Wi-Fi a není možnost ani připojení na Internet?

Existují snad nějaké země kde vůbec není žádná možnost připojení na Internet nebo v dané zemi ani Internet a Wi-Fi neexistuje? děkuji

Nejlepší odpověď
led

Prakticky, ak ste sebestační na zdroj elektriny a ak máte potrebný hardware na pripojenie k satelitu, kdekoľvek vo svete nemáte problém sa pripojiť na internet aj pomocou satelitu

Další odpovědi
Kepler

I v takové vyspělé zemi, jako je Německo, je v tomto případě docela katastrofální stav pro turisty. V blízkém okolí pobytu jsem nenašel jediné funkční infocentrum, sám internet sebou nemaje.Tam mají jen turistické letáčky, ale neporadí ti ani jak se dostat z bodu A do bodu B. Myslí jen na domorodce, kteří většinou internet mají. A že bych si u nich mohl něco něco vytisknout? To ani náhodou. Málem jsem tam zůstal trčet, protože jsem si nemohl vytisknout letenku zpět, předem zaplacenou. To je vlastní zkušenost z letošního července.

Brblal

Myslím v takové Severní Koreji asi nebude téměř internet ani GSM signál, dále na malých ostrovech, kde žije jen pár rodin také nebude totéž.

Jak je to třeba ve Vatikánu nebo Albánii nevím…

agentpv

Např. v LSR = v Lidožroutské socialistické republice není internet.

Ještě možná u eskymáků, u kmenů v Amazonii, v Tichomoří…

Arne1

Kepler: Vidíš, měl by sis konečně pořídit smartfoun, Internet do něj stojí pár korun a funguje po celé EU.

Brblal: Vatikán ? To je vlastně střed Říma, nevidím důvod proč by tam nemělo být připojení na Internet.
Albánie ? Budeš se divit, ale je to docela rozvinutá země, za pokrytí horských oblastí bych moc nedal, ale u nás v různých lesních údolích signál taky není.