natys

v kolika měsících vidí štěnata ostře

Ahoj máme dvě štěnata labradora a jej jim 1 měsíc a máme pocit že ještě o sebe nerozeznají lidi.Takže předem dík za odpověd

Nejlepší odpověď
Drap

Štěně otevírá oči cca dvanáctý den. Zrak se vyvýjí hlavně ve 4 -a 5 týdnu. V 6 – 7 týdnu už rozeznává všechno. Zrak je vyvinut. Štěňata ale stejně budou jednotlivé osoby rozeznávat čichem a po hlase, než očima.

Další odpovědi
manykerka

Když jsme se šli podívat na štěňátko v jednom týdnu, akorát prvně otevřelo oči. Ostře začínají vidět cca od 3 týdne života :)