pajaja

kolik štěnat???

kolikrát může mít fenka kříženec labradora do roka štěnat???

Odpovědi
anetadela1

Tolikrát, kolikrát bude hárat, tzn. když bude hárat 1×, tak bude mít 1× štěňata, když 2×, tak bude mít 2× štěňata.
Doufám, ale že ji nechcete takhle mučit!

Q

Může – znamená, že když bude hárat a v patřičný okamžik se spáří, je možnost že zabřezne – to se může stát teoreticky 3× do dvou let. Ovšem ze všech zdravotních důvodů ať už fenky nebo potenciálních štěňat je více než jedenkrát ročně březost špatná. Věk fenky pro první zabřeznutí je lepší až kolem 2roku, nejpozději do 7–8 roku, podle plemene. Kříženci labradora bych nedoporučovala moc množení, budete mít starost s tím, kdo si od Vás štěňátka vezme a aby jim zajistil nadále dobrý domov. Jinak vrh labradorů bývá poměrně početný, 6, ale i 12kousků může být… Samozřejmě, že jsou i fenky, které mají jedno .