Dr. Darko

V kolika letech se začíná vyvíjet racionální myšlení?

Nejlepší odpověď
zbyndo

Od narodenia, a funguje u detí perfektne. Mali by sme sa pýtať, kedy končí.

Další odpovědi
anonym

U někoho nikdy.

Rokio

Tak od 3 až 4 let začne u dítětě rozvoj rozumového myšlení a dokáže alespoň na nějaké úrovni logicky myslet.

Lgee

U mě tak od 25

Dochy

Podle mně od narození. A vlastně nejspíš i dřív. Je otázka co přesně si Ty představuješ pod pojmem „vývoj racionálního myšlení“

Kluk někdy v roce a půl, ještě ani chodit neuměl, ale při posílání míčku ho posílal takovým způsobem aby mně donutil prolézt do druhé místnosti a on za mnou mohl zavřít dveře a bavit se tím, že jsem zavřenej… Nepřipadá Ti ten postup dost racionální? – Měl cíl, naplánoval co musí udělat aby cíle dosáhl, udělal to v několika krocích…