Mahoney

V kolika letech jste si zkusili poprvé zakouřit cigarety?

Nejlepší odpověď
pusinka50

V 11-ti letech a byla jsem přesvědčená, že nikdy nebudu kouřit…posléze v 16-ti letech mě na to navedla kamarádka a od té doby s několika přestávkami a pokusy o ukončení, kouřím, bohužel…

Další odpovědi
briketka10

asi v 7 se ségrou a málem jsme se poblily za
to mohly především naše tety starší o 8let na
Moravě kam jsme jezdily v létě a vyváděly a
jejich starší kamarádi no prostě parta u táboráku
tam se zkoušelo všechno :))
Doplňuji:
jo a to mi kouření nechutnalo, pak až na intru
to chodily holky na WC a já měla hlídat, jestli
jde vychoška, pak mě lákaly taky BÁC a bylo to !!

Drap

cca 13 – 14

badisko

jte se zblaznili s tim kourenim …? v 7…ale zacal jsem az na vojne …

anonym

V šesti letech a mám takový pocit, že jsem vyváděl s briketkou10! :)

ten který je

Nejprve jsem začal zkoušet asi v 11 letech kouřit takové ty ,,doutníky''ros­toucích na březích rybníků.:-)Asi ve 14 mne učil starší kamarád kouřit cigarety.Motala se mi hlava a když to zjistil otec,následoval řádný výprask.

osamělývlk

Nikdy. A ani nechci. Cigarety mi smrdí a kazit si bezdůvodně zdraví nebudu.