Lleni

V kolik hodin u vás asi přibližně ,, chodí´ ježíšek"???

U nás vzdy večer asi v 7;))

Nejlepší odpověď
Drap

Jak kdy to stihne. Většinou tak kolem šesté

Další odpovědi
sevos

U nás okolo šesté.
Doplňuji:
Večer

venkovan

Nechodí – přiletí. Ale tak nějak porůznu – nikdy nevíme – jen nějak večer děti hlásí krabičky pod stromem.

Jikra

No to je různý. Když sem ještě dělal na šichty (nepřetržitý provoz) tak to bylo jak se povedlo.Ale teď když jsem v důchodu tak je to tak kolem 20 hodiny ale POZOR to musím soustředěně zírat z okna když zrovna "jde okolo"abych ho jak se říká neprošvih.

Děda Louda

K nám chodívá v utajení, patrně tehdy, když si zrovna pochutnáváme na sváteční večeři, k níž usedáme tradičně po zjevení první hvězdičky. Má to vždycky načasované tak, že když dojí nejpomalejší strávník, je právě na odchodu, o čemž dává vědět zacinkáním zvonečku.

Rocker

Tak nějak po 18.hodině,udělali jsme to tak když byl syn malej.Teď mu je skoro 12,ale už jsme si na to zvykli.

adamda

v šest

terry

Taky kolem 18.hod

jakupav15

u nás když se setmý večer v roku 2023 příjde v 16:00

jakupav15

Příspěvek smazán administrátorem.