dust8

V kolik hodin se u bank standardně odesílá trvalý příkaz na účet daný den?

Nejlepší odpověď
terry

Dle mých zkušeností to je různé. Podle banky. Jedna ve 4 ráno, jiná v 6.

Další odpovědi
Drap

Neni to všude stejné. Obstarává to zpravidla automat a bývá to převážně dopoledne.

_Bůh_

Dopoledne

Disraeli

Můžu kecat, ale řekl bych po ránu, tak v 7 hodin.

Dochy

Každá banka to může mít jinak. V době, kdy mBank byla ještě informačně otevřená byli její časy známé, ale už si to nepamatuju.