Dr. Darko

V kolik hodin ráno bych měl vypít první kávu? Asi až po jídle že jo?

Odpovědi
Drap

U každého to může být jinak. Já piji první kávu nejdříve v 10 hodin.

Viktorie II.

Aby káva nakopla, je lepší si ji dát do hodiny po probuzení.

zjentek

Jo no. A někdy je těch rituálů okolo životosprávy tolik, že už ani není prostor pro samotnou práci, kdyby si měl člověk všechny uhlídat. Rozhodně základ je nepodmínit zdraví práci, TO JE ZÁKLAD! Zvyk je železná košile, tak si ty správné ohlídej. (;

Justin1

Toto téma tu tento týden už bylo.

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-dlouho-po-pruzeni-bych-si-mela-dat-kavu