Meggie2

Jak dlouho po pruzení bych si měla dát kávu?

Odpovědi
Justin1

Po pruzení? Chtěla jsi napsat „po probuzení“? Myslím, že záleží na tom, kdy potřebuješ být nejčilejší a po jak dlouhé době nastupuje účinek kávy. Nicméně je třeba vědět, že káva tě nabudí, ale moc energie ti ve skutečnosti nedodá, jenom ti pomůže vytáhnout energii z tvých rezerv, kde potom ta energie bude chybět, pokud spoléháš jenom na kávu.

elkon

Když budeš „prudit“, tak hned.

cappuccino

Kava by se nemela pit na lacny zaludek. Takze by sis mozna napred mela dat vlaznou vodu nebo caj a az pozdeji kavu.
Ja ji ale piju s bezlaktozovym mlekem na lacny zaludek a nic to se mnou nedela.
Po probuzeni je to asi 20 minut..

da ny

Není třeba, abyste si ráno „dávala“ kávu. Vaše tělo se bez ní obejde a možná si oddechne. Nepotřebuje ji vůbec.