df

V kolik hodin maji stridani smeny dopravni policiste, respektive jaka je jejich pracovni doba?

Odpovědi
Kepler

Myslím, že to dost závisí na regionu. V Praze asi mají nepřetržitou službu, protože je tam zdaleka nejvyšší intenzita dopravy z celé ČR. Zatímco ve Zděchově na Valašsku možná dopravní policista ještě letos ani nebyl 🙂

JájsemRaibek

Jako jestli si myslíš, že mají službu od šesti do šesti a další směna od šesti večer do šesti ráno a tedy ty třeba pojedeš s nějakým vozidlem právě v těch šest hodin, kdy se střídá směna, tak to máš smolíka.
Někteří mají čtyřiadvacítku, někteří dvanáctku a někteří třeba jen osmičku. Může se stát, že v terénu v danou chvíli nemusí být nikdo, ale že by třeba nikdo nebyl jen proto, protože se střídají směny, tak to tedy ne.

louskáček

Střídání neřeš.Stačí nevybočovat z davu a neprovozovat oční kontakt.:-)(Za běžného provozu pokud pojedeš v koloně a nebo se budeš snažit za každou cenu předjíždět ,výsledek je stejný,max 5 míst na semaforu.)