Lenny998

V kolik by chodit měli spát 12 leté děti?

Doplňuji:
obnova xD

Odpovědi
anonym

to moje přes týden chodí ve 21 hod,o víkendu kolem 22–23 hod

vesuvio

21:00 to je tak přiměřené

vrtula

Mám zrovna tak starého syna a ten je už od mala naučený chodit spát kolem deváté hodiny. Když se chce podívat na nějaký film, tak vydrží do první reklamy a jde spát sám od sebe.

stana73

Podle toho,v kolik ráno vstávaji.Aby nebyly druhý den unavené.Někdy chtěji koukat na film,jindy,třeba po fyzicky aktivním dnu jdou dříve nakutě.Ale neměl by být pravidlem velký rozdíl

kukynka

pokud máte na mysli školní den tak v kdy chtějí ale potom ráno nesmějí být moc unavení.

panenka

moje dcera chodí ve 22 hodin spát