zjentek

V jakých/kterých potravinových řetězcích bych sehnal ovoce s těmito příchutěmi?

Sháním:

mango s chutí manga,
kokosový ořech s chutí kokosového ořechu,
granátové jablko taktéž s jeho chutí,
rajče s chutí rajčete.

Dále sháním banány s chutí banánů. Děkuju.

Nejlepší odpověď
cappuccino

Doporucuji nejakou exotickou dovolenou! Tam se ho najis dosyta!

Další odpovědi
Dochy

Rajčata s chutí rajčat už jsem párkrát koupil. Jen to nebylo v ceně 60kč/kg (ani 20kč-kg jak bylo ještě poměrně nedávno), ale cca 60kč za 250g ☹ A bohužel i za tuto cenu je to ruleta.

aliendrone

LOL! A nejsi ty nějaký náročný zjentek? 😮
Takhle přesně to začíná, pak přejdeš na jiné maličkosti (jako třeba sirky, které po škrtnutí hoří), od nich k náročnějším věcem (jako „maso“, které obsahuje alespoň 95% OPRAVDOVÉHO masa) a nakonec skončíš u paranormálních/fan­tastických věcí (jako je „spravedlivý/nes­tranný soudní proces“) nebo dokonce „právo na PRAVDIVÉ informace“. Nevíš, že máme režim „pravdy a lásky“? UTOPISTO!

Jsi na nejlepší cestě stát se dezolátem, BACHA na to! 😕

Ametyst

Jsi dost náročný. Už ses přesytil polystyrénem, chápu. Žádná chuť, žádná vůně. Někdy se podaří za velké peníze koupit rajčata s příchutí rajčat. Ještě dost dobré bývají žluté banány. Dají se koupit i bio pomeranče, určené na marmeládu. Vypadají příšerně, jsou pomačkané, ale voní, a nejsou chemicky ošetřené.

elkon

Něco se ti stalo? Asi ano.

zjentek

Elkone, ve smyslu že bych rád utrácel? No ne, no tak jsou Vánoce, ne, tak uvažuj trochu sám.

da ny

Minulý týden, měla Billa, větší, pěkně se tvářící mango (v „postýlce“) za 120 Kč.
Jestli mělo chuť manga (mám pochybnost o zralosti), netuším.
Nekoupila jsem. Mango nemusím
Mám raději obvyklé ovoce, našeho pásma
Mandarinky si dám kolem Vánoc.
Banánů, asi 10 ks v roce (sviňotama se cpát nepotřebuji) 😉