FlAsh_7

V jakých částech života mohu změnit svůj život ze složitého na minimalistický/jed­noduchý?

Odpovědi
Edison

Kdykoli.

mzm

Třeba v digitální komunikaci. Stačí vypnout modem/router/wi­fi/4G/5G…

zjentek

Tak plody, když zrají, tak většinou stojí chuťově za prd, v jediný moment jsou pak „nejlepší“, to když dozrají, no a odtud začínají stát opět za prd, no ale nějak použitelný jsou po celou dobu toho procesu, jen najít ten správný způsob JAK, když věci tak rychle podléhají zkáze… (;