zjentek

V jakých časových rozestupech může jedna televize vysílat tentýž seriál pořád dokola?

Nejlepší odpověď
Arne1

Je to individuelní – záleží na licenci. Dříve bývalo běžné, že byla licence na jedno nebo dvě opakování, například druhý den dopoledne pro odpolední směny. Ale skutečně to záleží na smlouvě.

Další odpovědi
Drap

Záleží na rozhodnutí televize a případné smlouvy. Pokud je to jejich seriál a vlastní práva, může ho vysílat 24 hodin každý den, sedm dnů v týdnu.

paul1

Možná tu hraje určitou roli i sledovanost a zájem diváků v diskusi na příslušných webech.

elkon

Záleží na kolik vysílání mají koupená vysílací práva. Ale nechápu počínání jednoho zadluženého podnikatele, který nemá co vysílat, přesto udržuje „při životě“ několik televizních kanálů, kde vysílá stále dokola asi dva nebo tři seriály, plus nějaké vlastní pořady, které také stále točí dokola. Smysl této činnosti mě uniká. Dříve „řezal“ do různých nepravostí (stejně to ve výsledku nic nepřineslo, protože to bylo jen mlácení prázdné slámy, nedotažené do konce), ale dnes už je to jen zoufalství, které stojí další peníze.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.