DusanOrlik

V jakém roce začali prodávat kšiltovky Mitchell & Ness na webu queens.cz ?

Zdravím,potřeboval bych vědět,od jakého roku je začali prodávat?
Díky za odpověď
Doplňuji:
Zdravím,pro vaší informaci,odpověď již znám -_- a je mi to upe jedno,fér nefér,když už sem si s tím dal dost práce – více jak 2 hodinovým hledáním..Sem domluvený s kámoškou,ona mi našla odpověď,a já jí naopláku řekl ostatní otázky aby měla taky tu možnost vyhrát ;)

Nejlepší odpověď
annas

Domnívám se, že byste měl zkusit hledat sám. Přece byste nechtěl soutěžit, když vám někdo najde odpověď. na soutěžní otázku. Považujete to za fér hru?

Nebo v případě výhry věnujete čepici mně, když znám odpověď?

Soutěž o snapbacks Mitchell & Ness, Starter a Black Kaviar … čekání zkrátili, připravili jsme pro vás soutěž o dvě kšiltovky Mitchell & Ness, jednu kšiltovku … V jakém roce jsme spustili eshop na doméně www.queens.cz.

Další odpovědi
cochee

Ad Doplněna: no však tak by to mělo být, že si s tím dáš práci TY, když chceš vyhrát, a ne někdo jiný. Tomu se říká vychcanost, víš? Takže nám je upe jedno, že tobě je upe jedno 🙂

Emefej

Já jsem odpověď našel asi za 12 sekund, pokud jsi to hledal více jak 2 hodiny, tak si tu čepičku opravdu zasloužíš.