rosinka

V jakém pořadí máte ve svém životě tyto hodnoty?

Nejlepší odpověď
barnajka

zdraví-láska-peníze

Asi zdraví-láska-peníze, ale není to tak jednoznačný – těžko se mi rozhoduje mezi zdravím a láskou (prachy mi jsou u řiti úplně :D
Ale k tomu zbytku: zdraví je prostě všechno..asi snad ještě víc jak láska.
Zase na druhou stranu: spousta nemocí má původ v hlavě a psychice…a láska má tu moc všechny tyhle neduhy a bloístky vyléčit.
Tak teď fakt nevím, co je víc: láska, nebo to zdraví?! :)

Další odpovědi
tuCZek

peníze-zdraví-láska

lásku si nemocný neužiju a zdravý nebudu pokud nezaplatím zdravotní pojištění-(samosebou když se mi něco stane nebo onemocním)

Drap

zdraví-láska-peníze

Tato anketa je zcela scestná. Každý z nás má uplně jiné pořadí všech hodnot a taky zcela odlišný přístup k nim

anonym

zdraví-peníze-láska

Nevím v jakém smyslu myslíš ,,láska''. Ale pěkná anketa. :)

Terryle

zdraví-láska-peníze

Pokud láskou chápu obecně pozitivní city a vztah (k rodině, k přátelům) a ne jenom partnerství, tak je na prvním až třetím místě, spolu se zdravím a osobním pocitem štěstí a spokojenosti. V těchhle třech věcech nedokážu jednoznačně pořadí určit, to prostě nejde…
Peníze jsou ale určitě až za nima.

WeeBear

láska-zdraví-peníze

Vzhledem k tomu, že je tam zastoupena láska, tak odpovídám tak, jak bych si vybrala partnera.

Láska je na prvním místě; partnera si jako úplně první vyberu podle toho, jaký je, jak si s ním rozumím a jak přeskočí jisrka ‚chemie‘

Dále bych nechtěla někoho, kdo by mi skučel co druhý týden se střevními potíži v nemocnici.. Také bych nechtěla kluka, který tomu pomáhá,–kuřáka a příležitostného ‚pijáka‘.

Na posledním místě jsou peníze. Nechci, aby vydělával milony, ale u partnera bych ani nechtěla, aby byl na Úřadě práce a věčně seděl doma..

..Možná jsem otázku nepochopila a odpovídám na něco zcela jiného, ale doufám, že jsem pochopila správně. 🙂

quentos

láska-zdraví-peníze

MILAN1961

zdraví-láska-peníze

DusanOrlik

zdraví-láska-peníze

abab

peníze-zdraví-láska

Já to mám teď takhle nepopulární, přiznám se. Časem se to třeba prohodí.

Heřman

zdraví-láska-peníze

gogogod

láska-zdraví-peníze

Evženie

zdraví-láska-peníze

samicek333

zdraví-láska-peníze