jsemjá

V jakém obchodě koupit kokos?

A u Vietnamců ne.

Nejlepší odpověď
anonym

Myslím, že kokos se dá koupit v klasickém supermarketu. Ale vybírej pečlivě.

Další odpovědi
Midas

Rasisto jeden. Pokud ti není kokos od Vietnamců dost dobrý… :'D

Těžko říct, asi záleží, co za ovoce a zeleninu právě různé obchody objednávají (i podle sezóny). Někdy byvájí v Albertu, Penny, Coopu, možná v Kauflandu, nebo v Tescu. Někdy mají, někdy ne. Buď budeš muset obcházet nebo se podívat na letáky. Anebo přímo objednat přes internet z nějaké kokosárny. ;)

da ny

Strouhaný bývá téměř v každém obchodě potravin v místech s ingrediencemi na „pečení“. (vanilkový cukr, kypřící prášek, mák, ořechy, někde u ořechů, mívají i lupínky atp.)
V obchůdcích/cho­dech Vietnamců záleží na sortimentu zboží (často smíšené zboží s trafikou). Někde ho vídám.
;) Ořech v oddělení zeleniny v supermarketech. Bývá sezonním zbožím. U nás je Vietnamci nemívají. Pouze v jedné zelenině (nic jiného neprodává).

nyjono

Pokud nepořídíš v obchodech, co píše Midas nebo Instituteur, zkus třeba drogerii.

Dochy

V každých větších potravinách či ovoci-zelenině. Strouhaný v každém obchodě potravin a v některých drogeriích.