Adam2

V jakém filmu hrál Hawkeye a Black Window z filmu Avengers?

Iron man, captain america, Hulk, Thor – všichni tito čtyři avengeři se vyskytli v nějakém filmu jen o nich než se objevili ve filmu avengers. Mezi Avengery patří ale také Hawkeye a Balck Window. Předpokládám, že než se objevili ve filmu avengers, byl o nich aspoň jeden film. Jak se jmenoval případně jak se jmenovali?

Odpovědi

Hawkey byl v Thorovi a Black Widow myslím že v Hulkovi, ale tím si nejsem jistej.

Bluegrass_cz

http://www.go­rilla.cz/arti­cle/10029-black-widow-a-hawkeye-ve-vlastnch-filmech-.html