randejl

V jaké vodě ho mám chovat listonoha amerického?

chtěl bych chovat listonoha amerického ale nevím v jaké vodě ho chovat protože v různí chovatelé píšou že v dešťové vodě , někteří zase že prý v kojenecké vodě , atd. poraťtemi prosím

Odpovědi
www

Rada chovatele ti již byla poskytnuta ve zdroji na předchozí otázku.
Pokud tomu nevěříš, můžeš experimentovat!
Doplňuji:
Rozdílné zkušenosti chovatelů způsobuje složení dostupné vody (tvrdost, bakterie, ap.), každý ji má totiž jinou. Tento tvor je právě na uvedené velice choulostivý, mám vlastní zkušenosti s chovem listonoha jarního.
Poněvadž nevíš složení vody, začínáš od vajíček, živočich je choulostivý (vajíčka zvlášť) atd., jdi tou nejbezpečnější a ověřenou cestou!
P.S: každý, kdo chce chovat jakéhokoliv živočicha, by si měl alespoň něco předem nastudovat a teprve pak se rozhodovat ano/ne !
Zkušenost

Zdroj: www.odpovedi.cz/o­tazky/mam-myt-listonoha-americkeho-jenom-ve-kojenecke-vode

anonym

Tatáž rada před dvěma dny…
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/dycha-listonoch-americky-vzduch-z-hladiny
:-O
Proč se ptáš furt dokola???