Vercule

V jaké formě je nejlepší brát vitamíny, aby se co nejlépe vstřebávaly?

Nejlepší odpověď
elkon

Přírodní, zelenina, ovoce.

Další odpovědi
Viktorie II.

V kapalné. Šťávy ze zeleniny a ovoce.

nyjono

Je potřeba si uvědomit, že ovoce a zelenina zakoupená v obchodech již mnoho vitamínů neobsahuje.
Bohužel, je to smutné ale je to tak.
Někdo zastává názor, že tekutá forma je pro vstřebávání . Ale … někdy je potřeba, aby se ta konkrétní složka dostala tam kam má a začala účinkovat.
Proto už tak neřeším formu ale kvalitu.
V dnešní době již jsou k dostání různé potr.doplňky. Některé v gelových kapslích, jiné v lisované pevné formě nebo v sypkém prášku. Podle toho, kde, kdy a na co má působit.
O dodavateli zjistím co nejvíc to jde.
Pokud dodavatel výrobu zadává jiné firmě, nakupuje suroviny od firem, to vše ovlivňuje kvalitu.

Hlada

Jako součást normální stravy.
Kromě nemoci a doporučení lékaže bych nikdy nepozřel žádný umělý prípravek.

Millisek

Nejlepší je si koupit vitamíny v liposomální formě, z té si tělo vezme a vstřebá nejvíc.

majki636

Nemáte zkušenost i s bylinnými produkty ?

IvkaH

Toto jsou houby v kombinaci s bylinkami a dle popisu je to kombo na imunitu. Beru ho zatím krátce, tak že se k tomu nemůžu víc vyjádřit www.senzamedi­cal.cz/bioono-epi-pv-imunitni-odpoved-90-kapsli/