V čem má smysl života člověk středního věku,s rodinou­,každou neděli tlučou řízky,dělá totéž co každý den.

Ženu má na praní, na uklízení, na vaření a na sex. Co vydělá, to hned utratí. Co takovému zbývá?

Odpovědi
dědapetr

Zkrátka změnit život a nestěžovat si,myslet pozitivně.

hanulka11

To není pravda co píšete , žádný den není stejný . Nikdy se neopakují stejné věci . To jsou možná jen vaše představy a vy v nich žijete a ten smysl života si tím ubíjíte. Žena není jen služka, kuchařka a stroj na sex. A co tedy dělá muž ? Ten leží na gauči a má na ksichtě noviny a u sebe lahev s pivem?

Teda máte fakt divné představy o životě .Je mi vás líto asi jste v takové rodině vyrůstal.

iq

Odpověď na smysl života nezná nikdo.Pokud někomu toto vyhovuje,tak to je třeba právě jeho smysl života.Nemůžete někomu vnucovat svůj názor jen proto,že máte třeba jiný.Každý si život tvoříme sami.Hlavně ženu na nic nemá,on ji nevlastní,ale žena to pro něj dělá.Jestli dobrovolně,nebo je jen líná nebo málo odvážná to změnit,je zase jen na ní.Nebo to všem takhle vyhovuje.Buďme pravý demokraté a nevšímejme si co dělá ten,nebo onen a sami dělejme to co nám vyhovuje.

franku

Může být rád,že má aspoň ten sex(pokud to není čvrtletník).Musí se umět radovat i z maličkostí a mít pozitivní přístup k životu.