autacek

V čem jsou lepší nebankovní spotřebitelské úvěry, když zájemci nezůstanou u bank?

V čem jsou lepší nebankovní spotřebitelské úvěry, že zájemci nezůstanou výhradně u bank?

Odpovědi
Schluker

Banky mivaji obecne prisnejsi podminky ziskani uveru. Dalsi duvod je, ze nebankovni uvery casto nabizeji ruzni prodejci (predevsim elektra) pro nakup zbozi na splatky.

Dochy

Jiné podmínky, zpravidla benevolentnější přiznání úvěru. Ale třeba na rozdíl od bank mohou být ochotny vzít v potaz netradiční zdroje příjmu…

ivzez

Lepší snad ani ne, ale často se dají rychleji vyřídit (přímo v prodejně při nákupu).

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.