Avatar uživatele
ivosek2

V čem je rozdíl mezi cigarety marlboro , Camel, lm ,sparty?

Vždyť všechny cigarety chutnají stejně ne v čem ke teda rozdíl ze kuřáci jsou tak vybiravi?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? redy, dnb před 3459 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

Pokud se domníváš, že „všechny cigarety chutnají stejně“, máš to dobrý – evidentně nekouříš – tak s tím ani nezačínej.
😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
carpediem

Nechutnají stejně, rozdíl je v tabáku.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Awe

No nekuřák…To jde hned poznat…Nikdy cigarety nechutnají stejně.A tohle může tvrdit jen člověk co nekouří..Já mám oblíbené camelky, jsou s jemnou vůní ořechů

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
redy

Jo hlavně v názvu, a možná rozdíl v korunách. Jinak na stejný kopyto 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dnb

Je tedy pravda, že jsou poslední dobou na stejné kopyto (jak píše redy), ale nejsou chuťově až tak zase stejné. I když je finální chuť podobná, jednotlivé značky se liší zejména podle vypěstování a zpracování tabáku. U drahých značek (na které se ptáte), bych si troufnul říct, že se platí vyloženě za značku, nikoliv za cigarety.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Možná v papíru, tabáku, technologii výroby a jiném know-how. Nevím, jsem nekuřák. Možná se liší i chutí. Ale to laik asi neocení.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Nechutnají stejně.

Zdroj: Mnohaletá praxe

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

Tabák může být i stejný, rozdíl je údajně ve filtru a cigaretovém papírku – počet, velikost direk (slabé x silné).

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek