ivosek2

V čem je rozdíl mezi cigarety marlboro , Camel, lm ,sparty?

Vždyť všechny cigarety chutnají stejně ne v čem ke teda rozdíl ze kuřáci jsou tak vybiravi?

Nejlepší odpověď
gecco

Pokud se domníváš, že „všechny cigarety chutnají stejně“, máš to dobrý – evidentně nekouříš – tak s tím ani nezačínej.
😉

Další odpovědi
carpediem

Nechutnají stejně, rozdíl je v tabáku.

Awe

No nekuřák…To jde hned poznat…Nikdy cigarety nechutnají stejně.A tohle může tvrdit jen člověk co nekouří..Já mám oblíbené camelky, jsou s jemnou vůní ořechů

redy

Jo hlavně v názvu, a možná rozdíl v korunách. Jinak na stejný kopyto 🙂

dnb

Je tedy pravda, že jsou poslední dobou na stejné kopyto (jak píše redy), ale nejsou chuťově až tak zase stejné. I když je finální chuť podobná, jednotlivé značky se liší zejména podle vypěstování a zpracování tabáku. U drahých značek (na které se ptáte), bych si troufnul říct, že se platí vyloženě za značku, nikoliv za cigarety.

Kelt

Možná v papíru, tabáku, technologii výroby a jiném know-how. Nevím, jsem nekuřák. Možná se liší i chutí. Ale to laik asi neocení.

Emefej

Nechutnají stejně.

Zdroj: Mnohaletá praxe

da ny

Tabák může být i stejný, rozdíl je údajně ve filtru a cigaretovém papírku – počet, velikost direk (slabé x silné).