Lul

V čem je obsažena či kde sehnat povídku Krvavý chléb od Josefa Merhauta?

Poradí mi, prosím, někdo, kde sehnat tuto povídku, nemůžu se jí nikde dopátrat a četl jste ji někdo? Co na ni říkáte?

Nejlepší odpověď
annas

Znám jen jméno autora, vím, že patří do regionální literatury Brněnska, ale dílo neznám.. Protože bydlím v jiném oblasti, zaměřovala jsem se víc na naše regionální autory.

Našel jsem vám, že tato povídka patří do souboru Černá pole (Krvavý chléb, Jitro, Kůň, Had, Předseda kuratoria, Tragedie malého člověka, Píseň práce)

http://www.da­tabazeknih.cz/kni­hy/cerna-pole-57676