Rocker

Uznají mi reklamaci spojky?

Před 1,5 rokem mi na autě měnili vadnou spojkovou sadu včetně dvouhmotnostního setrvačníku.Teď mi při prudkém sešlápnutí plynu spojka prokluzuje.Uznají mi to jako reklamaci?Tehdy jsem za opravu dal 26000,znova to dávat se mi nechce:-(

Nejlepší odpověď
Drap

Mohou a nemusí. Záleží na počtu kilometrů a řadě dalších věcí. Musíš se přeptat tam, kde ti opravu dělali. Spíše bych ale s uznáním nepočítal.

Další odpovědi
Kepler

Podle nového občanského zákoníku je záruční doba opravy prodloužena ze 3 na min. 6 měsíců a může být až 24 měsíců. Rozhodující je jak to máš uvedeno ve smlouvě o opravě. Více v https://www.e­pravo.cz/top/clan­ky/zaruka-na-opravu-veci-99486.html