dolik

Užjste se někdy setkali s něčím,očem jste si mysleli,že je to nadpřirozený jev?

Nejlepší odpověď
poa.li

Řekl bych, že nadpřirozené věci nejsou. Všechno co existuje přece přirozené je. Jsou jen věci, které se vymykají našemu chápání a poznání.. S takovými jsem se setkal. Vždy pro ně najdu hned několik možných vysvětlení…

Další odpovědi
Mili @

Já jo, před 20 lety v Bulharsku PŘIŠLA O PŮLNOCI babička říct vnučce od známých, že zemřela, ta dostala hysterický záchvat, všechny vzbudila, každý ji uklidňoval, že to byla jen noční můra… A ona ta babička v ten den opravdu v poledne na přechodu v Českém Těšíně dostala infarkt a zemřela.....
Tak mi řekněte, jak to mohla holka vědět????
Doplňuji:
Já jsem pro to teda vysvětlení nenašla......

lerak14

sněmovna-dlouho nic a pak občané to musí marťani kroutit hlavama

Tata

Zatím jsem se setkal v životě jen s vysvětlitelnými jevy. Co mi ale bylo v životě předkládáno k věření,z toho jde hlava kolem.

monkey

nadpřirozené jevy jsou jevy které momentálně lidé nechápou a proto jsou pro ně nadpřirozené,za pár let nebo generací budou lidé zase o něco chytřejší a budou už umět vysvětlit dalších pár věcí mezi nebem a zemí…