JamesCZ

Uživatel Edison, odpovídá skoro všem odpovědí, co nedává smysl?

Má někdo zkušenost s uživatelem Edison. Ptal jsem se na chov opiček – druh atd…
A on mě tam začal kárat za gramatickou chybu, přitom tam nebyla. Jednalo se o jeho chybu, že nepochopil větu. byl taky tak agresivní jako u mě? JINAK DEJTE MI PROSÍM KONTAKT NA ADMINA, DĚKUJI.

Nejlepší odpověď
Reezo

Úplně dole vlevo máš kontakty.
Můžeš napsat třeba na mail stížnost na určitého uživatele.

Další odpovědi
anonym

Od toho je tu možnost hodnotit odpovědi.

Ty které nejsou relevantní, se svým hodnocením propadají až na konec stránky. Neexistuje tedy důvod stěžovat si kvůli tomu adminům, stačí prostě jen pozitivně nehodnotit odpovědi které nejsou relevantní k položenému dotazu, a místní systém už to seřadí správně tak abyste jako první četli odpovědi přínosné.

elkon

Edison mívá i dobré rady, ale když se někdo zeptá na kravinu, může se holt stát, že dostane odpovídající odpověď.

zjentek

No jasně. A ty seš stejná liga jako ed dison.