Savier

Užíváte kofein?

Kofein prý užívá až 90% populace. Patříte mezi uživatele i vy? Já osobně kofein už půl roku neužívám a nechybí mi. Přestal jsem kvůli nespavosti, a opravdu to pomohlo. Zároveň se mi snížil tlak. Je pravda, že jsou dny kdy spím třeba 3 hodiny a mám chuť. Ale přece jen nezahodím tak dlouhou abstinenci.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Rokio

Ano, piju

Kávu nepiju (kromě ledové kávy). Colu piji jen vyjímečně. Čaj ale piji pravidelně.

Z toho plyne, že kofein užívám, ale v malé míře.

Další odpovědi
Filip84

Jiná odpověď

Je mi to úplně u řiti! 😀

Spím dobře. Prý i dobře šoustám! 😅🙈 Kofein – asi – piju, když piju colu, Kaffee a čaj.

Savier, Tvý „problémy“ na mou hlavu. 🤦‍♀️

Nechci být impertinentní, ale až přestaneš chlastat takovou herdu hlastu, pak řeš kofein – nic ve zlém! 😀😅

elkon

Jiná odpověď

Kofein jako takový ne, ale pokud je součástí nějakého pokrmu, tak to neřeším.

Ametyst

Ne, nepiju

Dochy

Ano, piju

Ano, ale spíše vyjímečně.
Občas v práci, když to vypadá, že bych mohl na židli upadnout… Občas v práci po-o k zákusku jen tak, tak jednou za dva týdny o víkendu odpoledne s manželkou…

plavcik

Ano, piju

Pravidelně.
Bez kávy nefunguji.

Filip84

Já nespím rád sám … 🙈😅 Já spát sám, jako Ty, tak budu taky špatně spát! 😅😅

Filip84

Bych si dal inserát, tvl: "Bydlím – bohužel – v Ptákolandu a hledám kamarádku, věk 20 – 45, aby se mnou spala (ošoustám s potěšením! 😅). Pošli Foto: pošlu taky. 😎 Nebo tak něco! 😅😅😅

Filip84

Ale spíš bych došel do první „Jednoty“ a „šel na věc“! 😀 Kurwa, svobodných mamin je, co by rády za ptáka i zaplatily! 😅😅😅😅😂

Savier

🤣🤣 To se lehko řekne, hůř se to ale provádí. Navíc když člověk trpí silnou introverzí. Děkuji.

Filip84

Savier: Výmluvy, výmluvy, výmluvy. Introverse neexistuje, je to jenom nedostatek extraverse! 🙄

Si dej ten inserát: „Je mi 25, ještě jsem nejebal, ale jebat chci. Hledám ženskou od 20 do 40, co mne zaučí. Jsem čistotný, nechrápu!“ 😂👌

Nebo tak něco …

Hlavně, sakra – už!, něco dělej! Poněvadž – podle toho, co tu píšeš – tak tím trpíš, jak kůň! 😳🙈