Avatar uživatele
Savier

Užíváte kofein?

Kofein prý užívá až 90% populace. Patříte mezi uživatele i vy? Já osobně kofein už půl roku neužívám a nechybí mi. Přestal jsem kvůli nespavosti, a opravdu to pomohlo. Zároveň se mi snížil tlak. Je pravda, že jsou dny kdy spím třeba 3 hodiny a mám chuť. Ale přece jen nezahodím tak dlouhou abstinenci.

Hlasujte v anketě
Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Ametyst, Filip84 před 21 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Rokio

Ano, piju

Kávu nepiju (kromě ledové kávy). Colu piji jen vyjímečně. Čaj ale piji pravidelně.

Z toho plyne, že kofein užívám, ale v malé míře.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Filip84

Jiná odpověď

Je mi to úplně u řiti! 😀

Spím dobře. Prý i dobře šoustám! 😅🙈 Kofein – asi – piju, když piju colu, Kaffee a čaj.

Savier, Tvý „problémy“ na mou hlavu. 🤦‍♀️

Nechci být impertinentní, ale až přestaneš chlastat takovou herdu hlastu, pak řeš kofein – nic ve zlém! 😀😅

Upravil/a: Filip84

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
elkon

Jiná odpověď

Kofein jako takový ne, ale pokud je součástí nějakého pokrmu, tak to neřeším.

Upravil/a: elkon

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ametyst

Ne, nepiju

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Ano, piju

Ano, ale spíše vyjímečně.
Občas v práci, když to vypadá, že bych mohl na židli upadnout… Občas v práci po-o k zákusku jen tak, tak jednou za dva týdny o víkendu odpoledne s manželkou…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
plavcik

Ano, piju

Pravidelně.
Bez kávy nefunguji.

Upravil/a: plavcik

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Filip84

Já nespím rád sám … 🙈😅 Já spát sám, jako Ty, tak budu taky špatně spát! 😅😅

Avatar uživatele
Filip84

Bych si dal inserát, tvl: "Bydlím – bohužel – v Ptákolandu a hledám kamarádku, věk 20 – 45, aby se mnou spala (ošoustám s potěšením! 😅). Pošli Foto: pošlu taky. 😎 Nebo tak něco! 😅😅😅

Avatar uživatele
Filip84

Ale spíš bych došel do první „Jednoty“ a „šel na věc“! 😀 Kurwa, svobodných mamin je, co by rády za ptáka i zaplatily! 😅😅😅😅😂

Avatar uživatele
Savier

🤣🤣 To se lehko řekne, hůř se to ale provádí. Navíc když člověk trpí silnou introverzí. Děkuji.

Avatar uživatele
Filip84

Savier: Výmluvy, výmluvy, výmluvy. Introverse neexistuje, je to jenom nedostatek extraverse! 🙄

Si dej ten inserát: „Je mi 25, ještě jsem nejebal, ale jebat chci. Hledám ženskou od 20 do 40, co mne zaučí. Jsem čistotný, nechrápu!“ 😂👌

Nebo tak něco …

Hlavně, sakra – už!, něco dělej! Poněvadž – podle toho, co tu píšeš – tak tím trpíš, jak kůň! 😳🙈

Nový příspěvek