sznamko

Uzamykáte svoje otázky?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
kropitko

někdy

Pokud jsem s odpovědí spokojená, tak ano, pokud mi odpověď nepomůže, tak nezamykám. Nezamykám ani v případě, kdy je otázka v anketách a zábavě.

Další odpovědi
anonym

někdy

Jak kdy.Pokud nemám fundovanou odpověď,tak ne.

quentos

Ano

panenka

někdy

iceT

někdy

ale jen sporadicky,jelikož se mi tedˇ párkrát dostalo odpovědi i po několika dnech od položení otázky,a jsem ráda za každou odpovědˇ.

dědapetr

někdy

Terryle

Ne

Nemůžu přece vědět, že je nějaká odpověď nejlepší, když nevím, co by na otázku odpověděl někdo další…

led

někdy

Len niekedy, keď už nepožadujem ďalšej odpovede. Ale niekedy tá požadovaná, alebo zaujímavá odpoveď prída až o niekoľko dní.

filva

Ne

kotě07

někdy

někdy si ani nevšimnu…