lensen

uzamykají mi otázky,snad během půl hodiny,je to fér?jsem v šoku,kam to demokracie dopracovala

Nejlepší odpověď
anonym

Uzamčení otázky nadejde uplynutím času (tuším 10 dnů) nebo nominaci si provedl sám, označil si odpověď jako nejlepší. To vše uzamkne otázku, ale dá se přispívat v debatě.
-
Pokud nominuje stříbro, zlato, tak se otázka neuzavře, jedině až se splní podmínky napsané v první větě.

Další odpovědi
Lucijej

Koukla jsem na tvoje otázky a opravdu sis je zamknul sám tím, že jsi nominoval nejlepší odpověď.

briketka10

ale nyní jsem taky v šoku se ti
nauzamkla a jsou to už dvě hoďky :)

Sůwa

To můžeš být rád, že se ti jen uzamykají a nemizí. S nominacemi šetři až na dobu, kdy budeš mít opravdu jistotu, že si to odpověď zaslouží. K tomu uzamykání tazatelem při nominaci určeno, ale u otázek „konverzačního charakteru“ ani nejlepší odpověď být nemůže 🙂.