dagry

Uzamčená témata

PROĆ je tady tolik témat uzamčených?

Nejlepší odpověď
mosoj

Jsem tady nový, ale otázku uzamyká sám tazatel, tím že uzná nejlepší odpověď a klikne na její tlačítko u této otázky. Následně to potvrdí a je to.
Osobně uzamykám otázku v ten moment kdy se objeví 100 % správná odpověď a zároveň dávám palec nahoru. Pokud si nejsem jistý otázku nechávám otevřenou.

Další odpovědi
quentos

většinou se, soudím, uzamykají automaticky, když už je na ně odpovězeno a jsou již dlouho otevřeny (měsíc a déle). Občas otázku uzamkne správce i bez odpovědi, a to tehdy, když porušuje kodex.

Michal

Zeptejte se administraánů­.Buduou existovat jistě nějaká pravidka.

panenka

po procházení otázek jsem si všimla že jsou uzamčené pokud jsou více jak 30 dní staré nebo tam byl porušený kodex a odpovídalo se tam jinak než mělo