hanny 2

Už víte,jak je to s děním na Ukrajině?

https://www.fa­cebook.com/ale­xandr.butin/pos­ts/10203600727967569

Nejlepší odpověď
marci1

Ne nevím, a doufám, že rozum člověčí zvítězí. 🙂

Další odpovědi
anonym

Něco velmi podobného popsanému předpokládám (samozřejmě neznám některé popisované skutečnosti).
A – upřímně – rusům nevěřím ani „ň“. Ne, že by politici jiných stran byly méně schopni dezinformovat – ale v této konkrétní situaci nikdo nemá pro lhaní důvod.
___
Bohužel – osobně toho pro Ukrajinu mnoho udělat nemůžu.

Beer4Real

Zajímavé počteníčko ;)
Tak doufejme že se snad strejda Vláďa uklidní :)

mosoj

Tak na rozdíl od některých nevím. Vím jenom, že EÚ přestala krákorat a raději za Ukrajinu zaplatí dluh na plynu (my také patříme do EÚ !!!). Mediální předvádění taky politiků (Zaorálek, střelmistr Stropnický a pod.) také zalezli.
Prostě Rusové a Unie států teroristických se již dohodli.
Pan střelmistr Stropnický prohlásil, že se Rusové touto akcí vyloučili z demokratické společnosti, takže USA již musí být v té teroristické společnosti a to hodně dlouho.

zzzzz

Já co se týká USA tak s Mosojem plně souhlasím.
Když někde posílají vojáky amíci, tak to je úplně demokratické.

Nejsem na ničí straně, jen mi ty televizní vystoupení politiků, připadají vážně trapné.

anonym

Já si myslím, že to jak to dopadne, je předem jasné. Rusko potřebují všichni i ČR je na něm ekonomicky částečně závislá. Ukrajinu nepotřebuje nikdo. Takže výsledek se dá jednoduše dovodit.

led

Putinov pohľad… je snáď iný než pohľad amerického prezidenta? Nie, ani jeden z nich, nepozerá nečinne na problémy v sfére ich záujmov. Ak si obaja oblečú bojové uniformy (bez označenia), radový občan nerozozná, či ide o Rusa, alebo Američana…
V tomto konflikte vôbec nejde o človeka, občana, v prvom rade ide o peniaze a kto má peniaze, má i moc (a naopak) a kto má moc má…
Doplňuji:
širšia odpoveď
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-se-v-tom-ma-clovek-vyznat

AndreiRanger

Když se na věc podíváš mimo hledáček medií a spojíš si věci, které radši nikdo nespojuje je to asi takto:

Dle zveřejného hovoru US diplomatů o situaci na ukrajině soudím, že pro americká agentura podnikla kroky k založení puče vůči legálně zvolené vládě na ukrajině, aby do vrcholných pozic dosadila proamericky smýšlející jedince. (to jestli ukrajinská vláda byla prohnilá jak naše je věc druhá)

Rusko na to odpovědělo názornou ukázkou síly, aby dalo jasně najevo, že s nimi žádní pučisté zametat nebudou.

EU je všeobecně jen přeplácený chaos, který si sice může říkat co chce, ale stejně je nikdo neposlouchá, takže jejich role v tomto konfliku bude „bílý kůň“ – využitý a zahozený…

Je přirozeností všech snad kromě čeců a švýcarů, že se z každé situace pokusí vymlátit co nejvíc a vzhledem k tomu, že Krym je pořád konfliktní území, není lepší čas na pokus konečně rozhodnou komu připadne, než konflikt u sousedů.

Osobně se nestavím na stranu ani jednoho z účastněných, ale kdyby se třeba poláci bouřili se zbraní vruce, uvítal bych aby armáda zajistila hranice státu už jen z prevence.
Doplňuji:
Doplnuji, že je to jen můj názor a nikomu ho nenutím, ale agresivní postoje vždy zabíralo USA. Vejménu ochrany státu se tlačí všude jak politicky tak silou a mít armádní základny na Ukrajině by byl celkem značný krok pro neukončenou studenou válku..

Nuk nuk

Mám několik velmi dobrých přátel Ukrajinců, kteří žijí na Ukrajině. Neznám ovšem nikoh z Krymu, naopak jich dost žije kolem Doněcka, takže mám trochu povědomí o realitě mám, ovšem ani já nemohu tvrdit, že vím hodně nebo dokonce vše. A jak to dopadne se raději ani nesnažím odhadovat :(