aliendrone

Už vás zde někdy potkalo tohle – viz obrázek?

Jako u konkrétních uživatelů denní limit jsem už x-krát dosáhl, tohle je ale poprvé! Jak jste na tom vy? ;) :) BTW – nemusím snad samozvaným ochráncům autorských práv vysvětlovat ODKUD obrázek pochází a kdo je jeho autorem/majitelem… Tedy DOUFÁM! ;) :D :D

Nejlepší odpověď
Drap

Ano, už se mi to také stalo.

Další odpovědi
Kepler

Ani se mi nechce věřit, že jsi v hodnocení tak aktivní – denní limit pro bronzové je ve všech kategoríích 50. https://www.od­povedi.cz/napo­veda/bodovani Zvláštní, ale nikoliv nemožné 🙂 Mně se to ještě nestalo, ani v době bronzové.

annas

Netýká se to spíš jen hodnocení jednoho uživatele, který může získat 6 bodů, nikoliv všech bodů podle vaší bronzové hvězdy.?

Zjistila jsem, že netýká, to by se objevil nápios „u jednoho uživatele. "

Ale mohla se stát – chyba i na Odp. Něco podobného si pamatuji. Někdo se zmínil, že nemůže bodovat, ale to už je dávno. Chybné nastavení, ale to bylo v době "ledové“.

Já osobně si na nic podobného nepamatuji.

ivzez

Ne, toto mne ještě nepotkalo, a to si myslím, že hodnotím docela dost.

Ale často (každý den) se mi objevuje zpráva, že daný uživatel už dnes
obdržel maxumum hodnocení.

Michala11

Každou chvíli! Ale sem začátečník…

orestez

Jojo, baba..
_] Ten obrázek je mi povědomej.

Kepler

annas: To je otázka (bez otazníku)? Alienův dotaz s hodnocením jednoho uživatele nemá nic společného.

annas

Patří tam otazník. Doplním.

Máte pravdu. U jednotlivců je to jinak.

„Daný uživatel již dnes obdržel maximální počet hodnocení.“