Avatar uživatele
SajmonModer

Už vám někdy vykradli nebo ukradli auto?

Můj otec ráno vstal, umyl si zuby, šel na toaletu, oblíkl se a šel před panelák k autu. A co viděl? Totálně zdemolované, rozmlácené, vykradené auto. Škoda za 100 000 Kč.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? hanny 2, stana73, dědapetr před 4779 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanny 2

Mému synovi někdo auto ukradl,ale bylo nepojízdné a na odpis,protože oprava by stála víc,než za co to koupil.Tak byl rád,že je nemusí odhlašovat,vlastně se to tím vyřešilo.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

Starú oktávku – veterána. Motor mi ostal na pamiatku, akurát sa robil.
Ale za najväčší hyenizmus považujem vykradnutie auta v Trnave:
Kolegovia cestou zobrali do auta zraneného s krvácaním. Doviezli ho do nemocnice. Zraneného odniesli na príjem, auto ostalo stáť v areáli nemocnice otvorené. Keď sa vrátili, bolo vykradnuté.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
iceT

Ne,nemám auto,ale sestře se tak jednou chtěl někdo nabourat do Berušky,když byla v práci.Naštěstí šel okolo někdo kdo auto znal a věděl komu patří tak učinil patřičné kroky.Ale kdyby ho někdo rozbil,tak škoda by nebyla žádná,Beruška totiž byla embéčko.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
stana73

U mojí Barči (felda) mi provrtali nádrž a vybrali benzín :( Byla jsem asi už třetí ve vsi,komu se to stalo,tak jsem zavolala policii a asi je to odradilo.Ale divné je,že rádio uvnitř má větší cenu a to nechali.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dědapetr

Chvála bohu ne.Mám ho před okny tak že ho vidím pořád.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Terryle

Juju, našim dokonce několikrát. Párkrát jim vybrali u firmy autorádia (několik stejnejch aut vedle sebe, stejnej druh práce, no neberte to) a jindy před nemocnicí (!) vycinkali okno tuším kvůli tašce, ve který stejně nic nebylo. No jo, Brno. Naši už jsou víceméně zvyklí a ani je to moc nepřekvapí – stejně jako se nediví, když přijdou ráno do práce a je vykopnutý okno nebo dveře (to se stalo už asi třikrát) a kancelář „prolustrovaná“­. Hmmm.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
VampGirl

Ano, když jsem byla malá, auto nám ukradli. Měli jsme opravdu štěstí – našli jsme ho o pár set metrů dál nabourané v příkopě. Dali jsme ho opravit a sloužilo nám další roky. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
petr7011

naštěstí ne,a to proto,že žádné nemám,ale lituji toho,komu se to stalo

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Petrovskalui

Jako řeknu vám, že jsem tak nějak žila v tom, že v dnešní době už se auta nekradou. Až jednou přišla do práce šéfová s tím, že jim někdo ukradl auto před domem. To jsem pak začala mít taky trochu strach, protože nás auto stálo hodně peněz. Proto se začínám dívat po nějakém vhodném zabezpečení auta. Můžete mi poradit, jak tohle řešit?

Avatar uživatele
Renikled

No ono nejlepší zabezpečení je vyhledávací systém. Vyhledávací systém, který dokáže auto rychle lokalizovat Nechal jsem si naše auto zabezpečit od společnosti sherlog.cz , která má vlastní pokrytí pro zabezpečení. Auto dokáže i samo aktivovat na jejich linku, že se něco děje nebo můžete odcizení vozidla nahlásit 24/7 po telefonu a oni pak hned vyrážejí auto hledat. Myslím že je to velmi chytře vymyšlené a spolehlivé zabezpečení auta. Navíc nabízí i záruku v tom, že pokud by se auto nepodařilo dohledat, tak vrátí všechny peníze, které jim zaplatíte.

Nový příspěvek