Bobek 2

A nebyl jediný, kdo zemřel.

https://www.wor­ldometers.info/cz/

Další odpovědi
DoTazatel

Je to smutné. Já o něm sice až do dnešního rána neslyšel, protože basketbal nesleduju, ale i tak je to pohnutlivé. O to smutnější, že spolu s ním zemřela i jeho 13-letá dcera. A hl. chudáci rodina – manželka a zbylé děti.

Mc Merkurion

… teď už jo, ale i tak mi to nic neříká, já mu na funus nepůjdu (proč taky že jo, von mně taky nepůjde), a takovejch je, kdyby nikdo neumíral, víš jak by na světě bylo přelidníno ???

elkon

Má to vliv na ceny u nás, asi těžko, takže je mi to jedno. Smutné pro jeho rodinu.