Avatar uživatele
člověk

už ten komunismus nechme spát

Moc mne v poslední době zlobí,jak lidé na úřadech,nebo i v novinařině, útočí slovem „komouš“ a podobné ekvivalenty. Prosím, kdo by si to dovolil v Německu v roce 1965, přirovnávat někoho k nacistům?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5133 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dudu

Tak to ne, milý člověče!!, ten kdo opravdu komunistickou ideu vyzkoušel na vlastní kůži a osobně poznal ruku soudruhů, nikdy nemůže nechat tento ismus spát, stejně jako naci. Spát jděte raději Vy se svojí uspávací taktikou, nebo přímo k šípku!!! Promiňte, ale opravdu jste mě naštval!!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Miroslavst

Protože jsme si zvykli na někoho něco svádět. „Já za to nemůžu, to komouši“, „My ne, to dřívější vláda“. „My to myslíme dobře“. A protože komunismus a vše okolo se vždy hodí každému do krámu, tak toho využije ve svůj prospěch. Dřív jsme tací nebyli, proto si to nikdo nedovolil.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
mosoj

dudu : Opravdu je to trapné když se v současné době někdo vymlouvá na komunisty. Nikdy jsem ve straně nebyl a komunisté naší rodině neudělali nic dobrého, ale dnes je to horší.
Nikdo nedokázal zakázat komunistickou stranu, ta je nyní svobodně zvolená v parlamentu a všichni s ní odmítají komunikovat. TO NENÍ DEMOKRACIE. Proč bych Vás měl štvát já nebo jiní, protože nemáme stejný názor jako Ty ? Tak to mi připomíná heslo Kdo není s námi je proti nám.

před 5132 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mosoj

Miroslavst dávám palec nahoru.

před 5132 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek