člověk

už ten komunismus nechme spát

Moc mne v poslední době zlobí,jak lidé na úřadech,nebo i v novinařině, útočí slovem „komouš“ a podobné ekvivalenty. Prosím, kdo by si to dovolil v Německu v roce 1965, přirovnávat někoho k nacistům?

Nejlepší odpověď
dudu

Tak to ne, milý člověče!!, ten kdo opravdu komunistickou ideu vyzkoušel na vlastní kůži a osobně poznal ruku soudruhů, nikdy nemůže nechat tento ismus spát, stejně jako naci. Spát jděte raději Vy se svojí uspávací taktikou, nebo přímo k šípku!!! Promiňte, ale opravdu jste mě naštval!!

Další odpovědi
Miroslavst

Protože jsme si zvykli na někoho něco svádět. „Já za to nemůžu, to komouši“, „My ne, to dřívější vláda“. „My to myslíme dobře“. A protože komunismus a vše okolo se vždy hodí každému do krámu, tak toho využije ve svůj prospěch. Dřív jsme tací nebyli, proto si to nikdo nedovolil.

mosoj

dudu : Opravdu je to trapné když se v současné době někdo vymlouvá na komunisty. Nikdy jsem ve straně nebyl a komunisté naší rodině neudělali nic dobrého, ale dnes je to horší.
Nikdo nedokázal zakázat komunistickou stranu, ta je nyní svobodně zvolená v parlamentu a všichni s ní odmítají komunikovat. TO NENÍ DEMOKRACIE. Proč bych Vás měl štvát já nebo jiní, protože nemáme stejný názor jako Ty ? Tak to mi připomíná heslo Kdo není s námi je proti nám.

mosoj

Miroslavst dávám palec nahoru.