vivatis2

Už ste si vzaly půjčku?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

Ano

V době, kdy se to ještě vyplatilo. Jednak novomanželskou a 2. bezúročnou z FKSP (= z ROH, fond kulturních a sociálních potřeb). To už dnešní hamižné banky vůbec neznají.
A to se ještě za každé dítě odečítala část té novomanželské.

Další odpovědi
anonym

Ano

Otázka je sice pro ženy,ale jako muž odpovídám"ano" a nestydím se za to!

DDarent

Ano

Myslíš dneska, nebo včera???

Berušinka

Ne

Budu mít jen hypotéku na byt – ta je opravdu potřebná, protože bez ní by snad nikdo v dnešní době nebydlel. Ale půjčky na „hovadiny“ to ani náhodou … je to začarovaný kruh =(
Nejhorší je to pak v té fázi, kdy si musíte vzít půjčku na splacení jiné půjčky … Brrr … říká se tomu „dluhové kolo“ …

dědapetr

Ano

Před 36 lety.

anonym

Ano

Ano. A i jednou na kartu Home – a preplatila jsem snad 2 krat tolik. A tentokrat – vyjimecne u me vazne. -iv-

filva

Ne