petka.s

Už ste se někdy pokakaly?

Odpovědi
Kazatel

To víš že jo, v dětství všichni a repete naprostou většinu lidí ještě čeká.

dudu

Tyto stránky mají účastníky pobavit a poučit. Tvoje otázka neřeší jedno ani druhé!

Drap

Nepamatuji si to, ale z vyprávění, jako dítě téměř každý den. Někdy i vícekrát.

Rokio

Ano, jako miminko.

elkon

Dotaz je pro děti z mateřské školy? Soudě podle ypsilonu na konci, pochybuji, že se ptáš dospělých žen. To by byla dost primitivní otázka.

zjentek

Kakání mi tady moc nesedí. Kaká se v klidu, třeba někde na záchodě, nebo v přírodě. Anebo miminka kakají třeba i do plínek, nebo kamkoli, libovolně. Ovšem člověk, kterej se už jednou po… tak takovej se posere!

nyjono

Jako každej,
Otázka stejně inteligentní jako tazatelka