Kepler

Už se vám stalo, že jste se „probudili“ ze snu do jiného snu?

Cosi příjemného se mi zdálo (už si nepamatuju co) a najednou mě vyrušily podivné zvuky a záblesky, říkal jsem si, že u mně hoří. Vyskočil jsem z postele, tma jak v pytli, zaboha jsem nemohl najít vypínač, abych si rozsvítil. Ke všemu mi u dveří funělo nějaké velké zvíře. Prostě panika… a pak teprve jsem se definitivně probudil. Celý tumpachový jsem zíral na polštář na zemi, až mi konečně došlo, že to všechno byl jen sen. Pak teprve přišla úleva…

Nejlepší odpověď
led

Stačí prepnúť televíziu z jedného zpravodajského kanálu na iný a napriek tomu, že pozeráte na tú istú udalosť, (ktorú možno poznáte osobne, dostávate úplne inú informáciu. Je to sen v reále.

PS. K vášmu snu:
Podľa popisu (podivné zvuky a záblesky, u dveří funělo nějaké velké zvíře) vaše cestovanie „snom za erotikou“ je ovplyvnené externým ruchom, ktorého príčinou je nízko so škrípajúcimi nemazanými súčiastkami prelietavajúci narušiteľ aliendrone.

Další odpovědi
hapiky

To je přesně ono: Zdálo se mě, že se mě zdálo…
Znám jednoho, který to také zažil. Když jsme o tom spolu mluvili oba jsme měli ten druhý sen krátký, jen několik vteřin. Ten první docela dlouhý, druhý krátký a nepříjemný.

Rokio

Ano, stala se u mě dokonce řetězová reakce. Zdálo se mi, že jsem neustále vstával a šel jsem si udělat ranní povinnosti a po chvíli se mi zdálo, že jsem zase vstával a dělal to samé a opakovalo se to asi pětkrát, až jsem se doopravdy vzbidil.

zjentek

To ne, ale stalo se mně následující:

Cigoši mně vykradli auťák na periferii Ostravy. Musel jsem tam zastavit, v jedný jejich lokalitě a vyřídit maličkost – předat jedinou stručnou informaci, což obnášelo vystoupit z vozu a zaběhnout pár metrů do objektu, oslovit dotyčnou osobu a vrátit se z5. Tak jsem zastavil, rozhlédl se, nikde nikdo, situaci jsem vyhodnotil jako bezpečnou a tak jsem zatáh ručku, vysprintoval z nastartovaný káry, splnil cíl, vyběhl ven a měl auto na očích. Časově to zabralo JEDNOTKY SEKUND! Přijdu blíž a chyběl mobil, aktovka, jídlo… stručně interier extra clean. Krve by se ve mě nedořezal. Tak se štípnu do stehna, jestli nespím. Nespal. Tak vypnu motor, vezmu klíč a vydám se do krámku poblíž poprosit o telefon, bo v tu chvíli jsem byl dost v řiti. A jak jsem tak v řiti a jednám, úplně zapomenu na prostředí, v kterém se nacházím. Takže to dořeším, vyjdu ven a koukám na Mazdu – pixla stojí na špalkách, dveře dokořán, nikde žádné sedačky, kapota otevřená, motor fuč… jen dole visí poslední díl výfuku s tlumičem. Tak říkám – aha, tak to je jasný, to spím. NĚKOLIKRÁT JSEM SE NĚKOLIKA OSVĚDČENÝMI ZPŮSOBY PŘESVĚDČIL, ŽE NESPÍM!!! Pocit zoufalství a zbytečnosti, který jsem po ověření cítil, byl OPRAVDOVÝ a nepřeji ho nikomu poctivému. A víš co? Ukázalo se, že jsem spal. Skutečně. Na sen jsem si vzpomenul, až když jsem šel mnohem později ke svýmu autu a došlo mně, vlastně koukám, tvl, já mám auto! A celé! Teprve v tuto chvíli mně vše docvyklo! Takže vlastně ani nevím, jak došlo k přechodu z tý mý „snivý reality“ do skutečný reality. Prostě nevím nic. Snažil jsem se rozpomenout, ale nešlo, nejde… Na každEJ pád to tedy byla úleva NEPOPSATELNÁ SLOVY! Od tý doby vím, že svýmu auťáku NESMÍM (!!!) ani na pět sekund ukázat v Ově záda. (;

orwell

Tohle jsem ještě nezažil, dokonce ani nevím, že to jde. Jsem tímto značně ochuzen a budu muset na sobě ještě zapracovat.

Dochy

Pamatuju že se mi zdál rekurzivní sen. Asi jako Rokiovi…
Připadalo mi, že už spím dlouho a že bych se měl vzbudit a vstát… Tak jsem se vzbudil a vstal a chystal se jít na snídani, ale v tom jsem si uvědomil že vlastně pořád spím a že už spím dlouho a měl bych se vzbudit a vstát… Tak jsem se vzbudil a vstal a chystal se jít na snídani, ale v tom.....

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

orwell

Rokio: hlavně, že jsi se při tom pětkrát nepočůral. Až dostatečně zestárneš, bude ti připadat, že pořád jenom steleš a rozestýláš. Ale to nebude sen, to bude zpomalený metabolismus.

Kepler

led: já jsem tušil, že v tom má prsty alien (nebo chapadla, či co to vlastně má). Ten shmeyd začal psychologickou­ válku!