kropitko

Už se vám někdy stalo, že delší dobu přemýšlíte nad tím, co tím chtěl dotyčný říci? Proč napsal to a to??

Ptám se, protože už delší dobu přemýšlím nad tím, co tu cca tak před dvěma měsíci napsal jeden uživatel do jedné diskuze. A asi bych to vůbec neřešila, kdyby dotyčný ve svých praktikách nepokračoval. Velmi často se i stane, že se snaží hodnotit otázky a odpovědi ostatních, má potřebu se vyjadřovat k tomu, co tu kdy napsali, jak jsou tu dlouho apod. Musím se přiznat, že jeho snaze moc nerozumím, dokonce ani nerozumím tomu proč píše, to co píše.

Tímto bych se chtěla dotyčného zeptat, proč mi v té diskuzi napsal „Ad kropítko, srovnáváš nesrovnatelné, vy jste manželé reální, z nichž každý chodil ve své době na Odpovědi. Já mám holky už dávno na vejšce a taky se nekasám kdo je služebně starší. Vím, že mne považuješ za jednoho ze starších respondentů a vím i jak je to ve skutečnosti s tvým manželstvím, tak se kroť, mohla bys toho litovat. Já žádné intriky nepáchám a jsem schopen se kdykoliv obhájit.“
Jak to myslel, že intriky nepáchá, když se téměř v každé své reakci do někoho opře, snaží se upozornit na něčí neschopnost apod.
No a hlavně by mně zajímalo, jak je to tedy s tím mým manželstvím a jak bych mohla litovat a v čem se mám krotit?

Vás ostatních se zeptám, jestli je normální, že nás tu pořád někdo kárá, opravuje, či dokonce vyhrožuje?

http://www.od­povedi.cz/dis­kuze/uz-mate-pro-nase-dnesni-novomanzele-darek

Nejlepší odpověď
fcoop

Lidé jsou různí,že? Někteří i nejrůznější.
Jestli mohu poradit – pusťte to z hlavy.Pomyslete si něco o orlovi,ten přece mouchy nelapá.

Další odpovědi
annas

Kropítko, vzpomeňte si na dobu, než jsem z Odpovědí odešla. Na jednu uživatelku – neuvádím záměrně její jméno. Nic se nevyřešilo … Požádala jsem o zrušení profilu, vrátila se, i když … Bylo to velmi těžké a stále je, chci však dodržovat jistá pravidla…

Budu se snažit nereagovat na jisté narážky, nebudu si brát nic osobně – vždyť jsem přece byla na určitém místě v nesprávné chvíli a v nesprávný čas. Oprostím se od emocí, nenechám se vyprovokovat…

Jde o skutečnost, kterou nemůžete změnit… hořkost však určitou dobu zůstává … Já jsem již všem, kteří mně ublížil, odpustila, mělo to tak být, nešlo většinou o záměr, ale o momentální reakci … Nechci to nějak zlehčovat …

mojitek

Pro běžně myslící tvory kteří třeba díky svým znalostem rádi pomůžou- takovéto chování není přípustné.Žel bohu sem chodí i jiní s odlišnými záměry.Ale bavte se s volem když nemáte v ruce hůl..to prostě nejde.Hlavně jejich důvody nemá cenu se snažit pochopit.Netrapte se tím a berte je jako lidi co budou někoho prudit -když ne tady tak určitě někde jinde-oni tím prostě žijou.Takoví Vám to do očí neřeknou,protože by jednu schytali,tak jsou vděčni za tuhle internetovou anonymitu.Netrapte se tím a hoďte to za hlavu.

vagra

Pro normálního člověka, to normální není, ale smiřte se s tím, že existují jedinci, pro které se stala abnormalita normální.
Vzorů, kterým to v naší společnosti prochází, mají spoustu.
Z toho lze s úspěchem usuzovat, že si takový člověk, ani neuvědomuje svoji odlišnost od normy.
Lidem, kteří se dostanou do blízkosti takového jedince nezávidím. Musí se cítit být v jeho blízkosti permanentně ohroženi, zvláště když si vzpomenou na ono známé:
„Kůň je nebezpečný zezadu,ženská zepředu a blbec ze všech stran!“

anonym

A hrdý buď,
žes vytrval,
žes neposkvrnil ústa ani hruď
falešnou řečí.

Tolik slova básníka,ne oblíbeného,ale vtloukaného mi do hlavy .Musím přiznat,že tyhle verše jsou pravdivé.Pusť to z hlavy,máš v sobě určitě tolik hrdosti,na osobní útoky nereaguj,proto jsem si uzamkla profil,abych tomu předešla.Několik krásných mi za tu dobu přišlo.Věřím,že omluva nedá na sebe dlouho čekat,neboť vše podle jeho slov byla jenom sranda,narážky na tvé skutečné manželství byly opravdu úplně mimo,za tím si budu stát.

anonym

Me strasne pobavil nedavno bolak svoji otazkou.
bolak
Byli jste ve škole oblíbení?
Doufám že už tu podobná otázka nebyla třeba v jiném znění. On mi sem stejně Dr. kdyžtak napíše PODVOD PODVOD!!!! :))
P.S. ( ted bude asi muj rozvod ) ☹ -iv-

anonym

Nějak mi zřejmě uniká účel téhle umělé „bouře ve sklenici vody“. Vytahovat ojedinělý úlet z euforie z virtuálních svatebních darů, kde byla evidentní nadsázka a ironie je nějak účelová? Tehdy jsem to uvedl na pravou míru a dávno to hodil za hlavu. Obecně tu převládá názor nevšímat si osobních narážek, které by se nás mohly jakkoli dotknout. Tak nechápu, co tě vede k rozmazávání staré a mrtvé kauzy. Pravda, tehdy jsem ujel a omluvil se, co bys ještě ráda? Pofoukat vlastní ego, ukojit ješitnost, útočit na druhé. Připadá mi to přece jenom nějak pokrytecké. Už jsi tu neuvedla, že jsem tě vybídl, aby ses zeptala konkrétně do mého mailu. Tos ale uraženě odmítla. A že spolu s ostatními připomínám věčně se opakující otázky, modrou lištu a kodex? Snad pravidla platí pro všechny. A naopak jsem se zastával těch, co byli napadáni – Kerberus apod.
Zmínka o intrikách narážela na několik profilů, což jsem já nikdy neměl a proto jsem se ohradil proti nařčení, že jsem tu už dříve byl, že jsem maskovaný admini a podobné nesmysly.
Kromě tohoto prohlášení ti napíši bližší do mailu, protože respektuji ochranu osobních údajů uživatelů.