Už se vám někdy stalo

že jste potkali někoho,kdo vám byl podobný?

Nejlepší odpověď
kropitko

Ne, za celý život jsem nepotkala nikoho,kdo by mi byl podobný,až nedávno si syn našel holku,když jsem jí poprvé uviděla se synem na fotce,tak jsem myslela,že jsem to já,přemýšlela jsem,kde jsem se vzala na takové akci…ve skutečnosti je hezčí a mladší.

Miroslave,já Vás taky viděla,tedy jestli na fotce na e-mailu jste to Vy. A zhulená jsem být nemohla..nehulim

Další odpovědi
GangstaHelper

Ano, stalo. A nelíbil se mi :)

quentos

jj, úplně jsem se té podoby lek ;{)> občas ho ještě potkám.

Miroslavst

Už jsem to zde jednou popisoval, seděl jsem na lavičce a najednou jsem koukal, že jdu proti sobě. normálně jsem nechápal. Upozorňuji, že jsem nic nepil, ani nebyl zhulenej. Prostě stejná postava, vlasy a dokonce i podobný svetr ten dotyčný měl na sobě. Už jsem ho pak neviděl.
Ale prostě jsem nechápal.

HerbiG

ano a byl mi dost podobnej :D

oskar

Ještě ne,ale přal bych si to.Mohlo by to byt zajimave.

led

Ano, stalo sa to viackrát. Ale v poslednej dobe už som sama sebou, nemýlia si nás.

Lucimia

jsem dost podobná mámě. Hlavně v dětství podle fotek, byly bychom skoro jako dvojčata (kdybychom žily ve stejném věku)

Džanička

Nikdy se mi nestalo,že bych potkala někoho,kdo je mi podobný.Ale už se mi několikrát stalo,že si mě s někým někdo spletl,že mě pozdravil úplně cizí člověk,že mě někdo někde viděl,i když jsem na tom místě v životě nebyla.Je to vždy takové zvláštní,a někdy i dost těžké to vysvětlit,že to opravdu nejsem já,o kom mluví.

RAB

Já ne. Ale mám fotky asi před čtyřmi lety jsme s mou sestřenicí byly uplne stejne, ale ted jsme uplne jine.

glorie

Já ano mám dvojnici a jsem s ní dokonce i kamarádka. Lidi si nás často pletou a ptají se, jestli jsme dvojčata. Jmenuje se Petra

Michal

Bohužel ne,nemám stěstí,ale přál bych si to.

Nave

o nikom nevím,kdo by mi byl podobný.ale už se mi stalo bylo mi řecčno,že jsem někomu podobná sestřě od jednoho kluka,tak nevím,nemužu posoudit.a jednou mi bylo řecčno,že jsem podobná nějaké celebritě(zpě­vačka,herečka),a­le že mám méně vlasu.-nedozvěděla jsem se ale jmeno…

lorja

Byla jsem na prázdninách u babičky a po nákupu jsem si sedla na lavičku a četla časopis. Přistoupil ke mně mladík a se slovy ahoj se ke mně sklonil a chtěl mi dát pusu.Když jsem ucukla,zůstal na mně nechápavě hledět.Spletl si mně se svou dívkou.Uvěřil mi,že jsem někdo jiný až když jsem mu ukázala občanku.Nevím, jestli jsem se jí opravdu tolik podobala a nebo šlo o pokus seznámit se. Nikdy jsem ho už neviděla.

ReHu

Já nepotkala, ale známí říkali, že viděli mou dvojnici 🙂.