Avatar uživatele
anonym

Už se vám někdy stalo

že jste potkali někoho,kdo vám byl podobný?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, annas, Lucimia, RAB před 5102 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Ne, za celý život jsem nepotkala nikoho,kdo by mi byl podobný,až nedávno si syn našel holku,když jsem jí poprvé uviděla se synem na fotce,tak jsem myslela,že jsem to já,přemýšlela jsem,kde jsem se vzala na takové akci…ve skutečnosti je hezčí a mladší.

Miroslave,já Vás taky viděla,tedy jestli na fotce na e-mailu jste to Vy. A zhulená jsem být nemohla..nehulim

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
GangstaHelper

Ano, stalo. A nelíbil se mi :)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
quentos

jj, úplně jsem se té podoby lek ;{)> občas ho ještě potkám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Miroslavst

Už jsem to zde jednou popisoval, seděl jsem na lavičce a najednou jsem koukal, že jdu proti sobě. normálně jsem nechápal. Upozorňuji, že jsem nic nepil, ani nebyl zhulenej. Prostě stejná postava, vlasy a dokonce i podobný svetr ten dotyčný měl na sobě. Už jsem ho pak neviděl.
Ale prostě jsem nechápal.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
HerbiG

ano a byl mi dost podobnej :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
oskar

Ještě ne,ale přal bych si to.Mohlo by to byt zajimave.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Ano, stalo sa to viackrát. Ale v poslednej dobe už som sama sebou, nemýlia si nás.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lucimia

jsem dost podobná mámě. Hlavně v dětství podle fotek, byly bychom skoro jako dvojčata (kdybychom žily ve stejném věku)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Džanička

Nikdy se mi nestalo,že bych potkala někoho,kdo je mi podobný.Ale už se mi několikrát stalo,že si mě s někým někdo spletl,že mě pozdravil úplně cizí člověk,že mě někdo někde viděl,i když jsem na tom místě v životě nebyla.Je to vždy takové zvláštní,a někdy i dost těžké to vysvětlit,že to opravdu nejsem já,o kom mluví.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RAB

Já ne. Ale mám fotky asi před čtyřmi lety jsme s mou sestřenicí byly uplne stejne, ale ted jsme uplne jine.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
glorie

Já ano mám dvojnici a jsem s ní dokonce i kamarádka. Lidi si nás často pletou a ptají se, jestli jsme dvojčata. Jmenuje se Petra

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Bohužel ne,nemám stěstí,ale přál bych si to.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nave

o nikom nevím,kdo by mi byl podobný.ale už se mi stalo bylo mi řecčno,že jsem někomu podobná sestřě od jednoho kluka,tak nevím,nemužu posoudit.a jednou mi bylo řecčno,že jsem podobná nějaké celebritě(zpě­vačka,herečka),a­le že mám méně vlasu.-nedozvěděla jsem se ale jmeno…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lorja

Byla jsem na prázdninách u babičky a po nákupu jsem si sedla na lavičku a četla časopis. Přistoupil ke mně mladík a se slovy ahoj se ke mně sklonil a chtěl mi dát pusu.Když jsem ucukla,zůstal na mně nechápavě hledět.Spletl si mně se svou dívkou.Uvěřil mi,že jsem někdo jiný až když jsem mu ukázala občanku.Nevím, jestli jsem se jí opravdu tolik podobala a nebo šlo o pokus seznámit se. Nikdy jsem ho už neviděla.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Já nepotkala, ale známí říkali, že viděli mou dvojnici 🙂.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek